Dřív jsme byly depešačky, dneska deemačky

Standardní

Em minivydání

Tak to vtipně shrnula moje ségra, dříve zapřisáhla depešačka (pro mladší generace vysvětlení, před revolucí za hlubokého komunismu frčela kapela Depech Mode, která se oblíkala do černýho jen, fanynky chodily taky v černým a nosily účesy kratší načesaný ježoury). Dneska ona i její kamarádky, které taky kdysi chodily výhradně v černém,  nakupují pro své ratolesti v drogerii DM a je to pro ně taky tak trochu droga a kult. Nedivím se. Na radu ségry jsem si tam založila zákaznickou kartu a nákupy tam miluju, jinak nakupování nesnáším.

PS: DM mě neplatí za reklamu, fakt to tam mám ráda

Jednak díky té kartě máte neustále nějaké slevy, sbíráte s každým nákupem body, za které si pak u nich můžete vybírat něco, třeba slevněnkovou knížku se slevami i 20% třeba i na celý nákupy. Ale hlavně jejich věci jsou levný a kvalitní. Pro mimina kupuju vše z řady DM vlastní výroby zvané BABYLOVE. Maj super pleny a levný ve srovnání s jinejma značkama.

Navíc tu mají i vše pro mimi od kojeneckých lahví, přes mlíka sušená, výživy pro kojence, kosmetiku, hračky, prostě hafo věcí. Jinde bych za termoobal  na tlusté avent lahve dala i několik stovek, tady jsem koupila jeden krásně barevnej s uchem na suchý zip za 99 Kč.

Navíc pro dospěláky tu maj super biopotraviny, fakt boží těstoviny, omáčky, marmelády, všechno možný. Takže v DM nakoupím pro celou rodinu a to už opravdu zní jako reklamní slogan. Fuj!

6 responses »

  1. aj já nakupuju v DM a ráda-vůbec drogerie miluju…ta vůně…uklidnující
    zdraví tereza“depešačka“

  2. Doplnila bych ještě dédéemačky – protože, ať žijí Domovy dětí a mládeže!!!!!!!!!!!!!!!!

    • To je taky pravda, nevím, jak v jinejch městech, ale pražský DDM jsou bezva, zachránily mě, i když už se Berta dostala do státní školky, tak DDM dopolední kroužky opustí, ale je to super pro děcka i rodiče a za pár korun. Kam a který z tvejch dětí chodí? Na nějaký kroužky?

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s