Dcera si užila letní příměstský tábor s 60 hodinami angličtiny

Standardní

Dcera Bertička chodila v červenci týden na příměstský tábor s angličtinou v jazykovce Spěváček, mají po Praze 4 odnože. Dopolko mají děti program s rodilým mluvčím (za 5 dní celkem 20 hodin), odpo chodí na výlety (40 hodin prožitkové angličtiny v terénu). Když se to sečte, je to celkem 60 hodin angliny, což je super. Berta byla nadšená a krásně se rozmluvila.

Dcera s námi byla 2 x v USA a tam se vždy taky trochu rozmluvila, ale pár týdnů po návratu zase její angličtina zamrzla. Během týdne, kdy chodila na tenhle tábor, jsme ji slyšeli mluvit anglicky nejvíc. Naučila se víc slovíček než za dva roky angličtiny na základní škole. Možná i proto, že vše probíhalo formou hry, aktivit, dopoledne sice děcka bývala v učebnách, ale hned po obědě měli každý den bezvadný program. A k tomu se stále mluvilo anglicky.

V pondělí byla děcka v muzeu Lega, v úterý v pražské ZOO, ve středu na Vyšehradě, ve čtvrtek v Dinoparku tuším a v pátek v planetáriu. Super program a dítko toho zažilo… Vodila jsem ji tam ráno v půl 9  chodila pro ni večer v půl 6. Tábory probíhají celé léto a ještě berou děcka. Za nás palec nahoru a mohu vřele doporučit.

Hello

Dinopark

Na zmrzlince cestou z planetária

Bertička v planetáriu

A zas Bertička v planetáriu

Hravá výuka ji asi překvapila, mile:)

Učebny na Míráku

Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s