Můj rodný dům

To jsem já (11/2014) se svým synem Jáchymem a dcerou Bertou před mým rodným domem, který postavil dědeček Jiří

Jsem Lily (občankovým jménem Alice Kavková), vystudovaná herečka, léta televizní reportérka, novinářka na volné noze, matka a výrobce her. Tenhle blog jsem začala psát v říjnu 2012 a to z několika důvodů. Má i svou FCB stránku Maminator (odkaz zde).

 1. Jsem novinářka a na mateřský jsem potřebovala furt něco psát, zpracovávat a zároveň se tím udržovat v psací kondici
 2. Psaní o věcech, co mě trápily nebo zaujaly, bylo a je jako psychoterapie
 3. Chtěla jsem říct dalším rodičům, že v tom nejsou sami, podělit se
 4. Chtěla jsem se bavit a chtěla jsem bavit i ostatní

Dneska je blog jako moje třetí dítě. Díky blogu jsem začala vyrábět a prodávat obsahový  diáře a pak retrohry pod rodinnou značkou 4 Kavky (odkaz zde).

Všechno to začalo tady na blogu poustováním o retrohrách a hlavně o skákání gumy. Mělo to úspěch a vznikla Pruženka, naše skákací guma. No a pak vzniklo rodinné hračkářství, ve kterém dnes prodáváme už 4 polozapomenuté retrohry. Kromě skákací gumy taky kuličky, kostky a karty.

 

 

Paní Maminátorová

Jo a kdyby mi někdo něco důležitýho chtěl, tak mail na mě je alice@4kavky.cz

12418011_1079975852045026_1629413939697432466_n

2/2016

FB_20150901_19_55_03_Saved_Picture

Svobodáááááááá, už i synátor je ve školce a můžu zase pracovat a psát nejen pro radost, ale i za peníze:)

10257846_968329369876342_1572990742951540110_o

Léto 2015

074-Pálava (25)

Léto 2014: moje rodina

Advertisement

10 responses »

 1. Pingback: Maminátor slaví 2 roky | Maminátor

 2. Hello Mrs. Maminatorova: love your blog. Do you have translation function either in English or Russian? Thank you. Best wishes in what you do. Your description is crispy clear in any of games. Respectfully, Anna Gorodetsky

  • Thanks a lot, Anna, I am writting only in Czech. But some games maybe I will translate to English in the Future. But I have no time now:) But videos are super in any languages:) Mainly jumping rope, my new love. I have no money for blogging, it is my hobby, I have to work around and make money from my different writting. But I was just thinking to take englisk version of video of jumpung rope with all rules. But I can jump only with many friend, two are taking jumpung rope, one video and somebody other have to take care about our 10 childrens arround:):):)
   It is difficult…
   Thanks a lot. I will prepare diary with games and also wall calendary with games and my own jumping rope with all rules, in future this will be in English also. But firt version must be czech.
   Lily (Ms Maminatorova)

 3. Dobrý den, mam na Vas prosbu. Daji se koupit ty krasny tricka, jak se na ne da psat?
  Dekuji a hezky den Leona

 4. Dobrý den, před půl rokem jsem opět po letech vzala do ruky skákací gumu(z galanterie – tedy bílou) a dětem ve školce s ní ukazovala malé skákací sestavičky, matně zapamatované z dětství v sedmdesátých letech. Když mi teď kamarádka přeposlala odkaz na vaše stránky, musím říci bravo! Je skvělé, jak jste to pojala po letech, návod, trocha barvy a základ rodinného hračkářství je na světě!
  Vše je o lidech, takže samozřejmě to zdaleka není vše, ale je vždy poznat, když to děláte s radostí, srdcem a vychází to z Vás! Jsem majitelka agentury volnočasových aktivit pro děti a tak takovou aktivitu maximálně oceňuji!
  Ať se Vám daří a hodně brandnewretro nápadů k tomu, Klára Skrbková, agentura Kaštánky, http://www.kastanky.cz

  • Díky, Kláro:) Potěšilo mě to, super, že cítíte, jak nás to baví. Protože nás to fakt baví:) I když je to dřina a dostat z lidí to srovnávání se socialistickýma cenama…

 5. dobrý den,je možné koupit diář na další rok 2018 a nemáte volný kus 2017?
  díky za zpětné info
  Jana

  • Diáře už bohužel nedělám, teď vyrábím retrohry a na diáře není čas, síla, peníze… Snad někdy v budoucnu se k tomu vrátím… Všechny letošní jsou vyprodané už dávno bohužel… Tedy pro mě bohudík:)

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s